Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Autovabaduse puiestee viimane nädalalõpp on sündmusterohke (2020-08-01 09:04:27)
Autovabadus. Fotode autor: Maanus Kullamaa

Ligi kuu aega on Tartu südalinnas avatud Autovabaduse puiestee pakkunud mõnusaid vaba aja veetmise võimalusi paljudele tartlastele ja linna külalistele. Populaarseks muutunud ajaveetmiskoht lõpetab tegevuse 2. augustil.

Lisaks rohketele kultuuri- ja haridusprogrammidele ning meeleolukatele kultuurisündmustele, sai Autovabaduse puiesteel pidada piknikku või koosolekut, pikutada võrkkiiges, sulistada basseinivees, vaadata välikino, tantsida või sportida, teha kaugtööd või lihtsalt puhata ja sõpradega kokku saada.
Autovabaduse puiestee mitmekesise programmi kokkusaamisel oli linnal koostöö ühtekokku 40 partneriga.

Sündmusterohked on Autovabaduse puiesteel ka viimased päevad. Reedel on kohal Tartu Kutsehariduskeskus, kes kutsub inimesi oma oskusi arendama ja klassikalist pitsat küpsetama. Shaté tantsumurul saab teaduskatseid teha ja nutiballetti proovida. Kohal on Art of Living vabatahtlikud, kes jagavad teadmisi ja praktilisi nippe õnnelikuks eluks. Õhtul korraldab Tartu Kunstimuuseum huvilistele kunstiviktoriini.

Nii reedel kui ka laupäeval saab Eesti Arstiteadusüliõpilaste Seltsi liikmetel lasta mõõta oma tervisenäitajaid ja õpetada elustamist. Noori ootab suvenoortekas ja mõlemal õhtul loovad meeleolu DJ-d.


Autovabaduse puiestee viimasel laupäeval on oma programmiga on kohal Tartu loodusmaja, avatud on disainiturg ning paberlaevukeste voltimise ja ujutamise töötuba. Õhtul näidatakse 16 mm filmilintide pealt Nõukogude Liidu aegseid multifilme ja lühifilme.

Laupäeval toimuvad Autovabaduse puiesteel ka elektrilistel tõukeratastel liiklemise koolitused. Grupid alustavad kell 14, 14.30 ja 15.

Pühapäeval transporditakse kohale linnaklaver ja õhtul annab kontserdi Curly Strings.

Tartu südalinnas asuv Autovabaduse puiestee on avatud 2. augustini ja on külastajatele avatud N ja P kuni 22ni ning R ja L kuni 00.30ni.

Vabaduse puiestee avatakse autoliikluseks taas alates 6. augustist.

Rohkem infot www.tartu.ee/et/autovabadus

Allikas: Tartu uudised


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

LINNUPELETUSPALL
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
TAIMEKAITSE-VAHENDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.