Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Kultuuri-ja looduslooline retk Ott Sandrakuga sügisvärvides Saaremaale (2021-09-23 08:43:22)


Pühapäeval, 26.09.2021.

Retk kulgeb sedapuhku mööda Pöide, Valjala, Karja, Mustjala ja Kärla kihelkonna mitmekesiseid looduslikke ja ajaloolis-arhitektuurilisi vaatamisväärsusi, sh Saaremaa vanim kirik ja sild, kaks kõige võimsamat maalinna (salapärane Kärla Lihulinn ja Valjala linnuse sellesuvised rabavad kaevamistulemused), kenad külad (Jööri, Meiuste) ja metsajärved (Silla, Kaarmise), Asva viikingiküla, Pireti ja Blesta kivid ("Saaremaa Stonehenge"), Kahtla-Kübassaare hoiuala ja Võhma kivikülv ning loomulikult Mustjala, st Panga pank, kus imetleme võimsat avamerevaadet lisaks eelnevalt nähtud Liivi lahe ja Väinamere vaadetele. Keskpäeva paiku kinnitame keha saaremaise lõunasöögiga Leisi Sassimajas. Tagasisõit Kuivastusse toimub Kuressaare ja Kaali kaudu.

Buss väljub Rahvusraamatukogu eest kell 8.00. Tagasi Tallinnas kell 22.15

Sõidu hind täiskasvanutele sh tudengid ja pensionärid koos lõunasöögiga 43 eurot, kooliõpilastele 28 eurot.

Palume registreerida e-posti teel retked@looduseomnibuss.ee. Vajalik täpne nimeline registreerimine. Info telefonil 5647 6297. Saadame kinnituse ja arve. Bussisõidul kanname maske.

PALUME REGISTREERIDA ENNAST JUHUL KUI OLETE OMA SÕIDUSOOVIS KINDEL!

Looduse Omnibussi ettevõtmisi toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus. Jälgime nii bussisõidul kui retkel Valitsuse ja Terviseameti nõudeid ning soovitusi.Allikas: Looduse Omnibussi teade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

LINNUPELETUSPALL
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
TAIMEKAITSE-VAHENDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.