Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Otsime keskkonnavaldkonna mõjuisikut (2021-09-29 08:31:43)

Keskkonnaministeerium kuulutab välja konkursi "Aasta keskkonnavaldkonna mõjuisik", millega soovime tunnustada inimest, kes on oma isikliku eeskuju, loomingu või vabatahtliku tegevusega edendanud Eesti inimeste keskkonnateadlikkust.

Konkursi "Aasta keskkonnavaldkonna mõjuisik" mõte on näidata avalikkusele, et üksikisik suudab oma tegevusega tõsta kilbile olulisi lahendamist vajavaid keskkonnaprobleeme ning mõjutada seejuures paljusid inimesi loodust säästvamalt mõtlema ja tegutsema.

Keskkonnaministeeriumi kantsleri Meelis Mündi sõnul on keskkond niivõrd paljude inimeste südameasi, et kandidaate peaks leiduma palju. "Otsime võimalikult eriilmelisi isikuid, kes on oma tegevusega inimestele hinge pugenud ja sellega ühiskonna hoiakuid mõjutanud," sõnas Münt. "Kutsun üles selliseid tuntud inimesi esile tooma, nende mõjukust põhjendama ja auhinna nominendiks esitama."

Konkursile võivad nii eraisikud kui ka organisatsioonid esitada inimesi, kelle eelmise aasta panus keskkonnahoidliku hoiaku levitamisse Eestis on olnud märkimisväärne ning ühiskonnas nähtav ja tuntav.

Kandidaate saab kuni 19. oktoobrini esitada Keskkonnaministeeriumi kodulehel siit. Auhinna saaja valib nominentide seast välja autoriteetsetest keskkonna- ja kommunikatsiooniasjatundjatest koosnev žürii, kusjuures arvesse lähevad koos põhjendusega esitatud ankeedid.

Aasta keskkonnavaldkonna mõjuisik kuulutatakse välja 4. novembril Eesti Televisioonis üle kantaval keskkonnagalal. Lisaks mõjuisiku tiitlile sellele annab Keskkonnaministeerium galal välja teisigi auhindu, sealhulgas selgub näiteks aasta keskkonnategu ning aasta keskkonnasõbralik omavalitsus ning keskkonnasõbralik ettevõte.Allikas: Keskkonnaministeeriumi pressiteade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

LINNUPELETUSPALL
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
TAIMEKAITSE-VAHENDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.