Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Muudatused Põllumajandus- ja Toiduameti töökorralduses (2021-10-28 08:35:27)

Seoses viiruse levikuga rakendab PTA mõningaid muudatusi töökorralduses. Järelevalvetoimingud jätkuvad, kuid suhtlus klientidega toimub võimalusel kontaktivabalt.

Põllumajandus- ja Toiduameti kriisijuhi Heidi Kääri sõnul on töökorralduslikud muudatused vajalikud selleks, et kaitsta nii oma töötajaid kui ka kliente. "Eelistatult toimub suhtlus telefoni või e-posti teel. Juhul kui soovitakse siiski ametnikuga kohtuda, palume eelnevalt aeg kokku leppida. Majja sisenedes tuleb kanda maski, mille annab vajadusel amet," kirjeldas Käär muudatusi.

Kohapealset järelevalvet tehes lähtub amet Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti juhistest, kasutades isikukaitsevahendeid. "Järelevalve tegevused jätkuvad tavapäraselt nii piiripunktides, tapamajades kui ka järelevalve objekte kontrollides. Samuti võtab amet vastu proove ja väljastab sertifikaate, organiseerides need võimalusel kontaktivabalt," selgitas Käär.

Kliendid saavad andmeid ja taotlusi edastada riiklikus alkoholiregistris ja kutselise kalapüügi registris. Samuti saab teha kliendiportaalis erinevaid taotlusi. Kõik ameti kontaktandmed leiad siit.Allikas: Põllumajandus- ja Toiduameti pressiteade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

LINNUPELETUSPALL
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
TAIMEKAITSE-VAHENDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.