Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Tartu linn alustab koduta loomade varjupaiga renoveerimist (2022-07-21 07:58:14)


Tartu linn kavandab koduta loomade varjupaigas uuendustöid ligi 1,6 miljoni euro eest. Töödega alustatakse augustis.

Roosi tänaval asuvas loomade varjupaigas demonteeritakse vana pääslahoone ja ehitatakse uus hoone, kuhu tulevad õppeklass koolituste ja ürituste korraldamiseks, loomaarsti plokk ja kontoriruumid. Uuendatakse ka kõik tehnosüsteemid ja jalutusaedikud ning rajatakse välistrassid ja välisvalgustus, osaliselt rekonstrueeritakse olemasolev piirdeaed. Hoonesse tuleb uus sisustus ja inventar.

Tartu abilinnapea Raimond Tamme sõnul on Tartu koduta loomade varjupaik oluline teenusepakkuja paljudele Lõuna-Eesti omavalitsustele ning seetõttu on varjupaiga igapäevane toimimine ning loomade hoiu- ja ravivõimaluste parandamine väga vajalik. "Lisaks loomade heaolule paranevad ka varjupaiga töötajate ja vabatahtlike töötingimused," lisas Tamm.

Tartu koduta loomade varjupaiga ehitustööde riigihankel tunnistati edukaks Klemmer OÜ pakkumus kogumaksumusega 1 627 945 eurot. Töid finantseeritakse 997 945 euro ulatuses Tartu linna eelarvest ning 630 000 euro ulatuses maakondade arengustrateegiate elluviimise toetusmeetmest.

Renoveerimistööd lõpetatakse tuleva aasta juulis.

Allikas: Tartu LV uudised


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

LINNUPELETUSPALL
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
TAIMEKAITSE-VAHENDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.