Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Maaeluministeeriumi 46. nädala eelinfo (2020-11-09 08:14:39)

Teisipäev, 10. november

· Eesti Rahva Muuseumis toimub Lõuna-Eesti toidukonverents "Kohalik toit eriolukorras - õppetunnid ja võimalused". Osalevad Maaeluministeeriumi põllumajanduspoliitika osakonna ekspordi ja turuarenduse büroo juhataja Kadi Raudsepp ja nõunik Kerli Nõges, kes tutvustavad konverentsil rahvusvahelise koostööprojekti Baltic Sea Food raames valminud Eesti toidu- ja joogitootjate andmebaasi.

· Riigikogu maaelukomisjoni istungil on kavas söödaseaduse muutmise seaduse eelnõu ja mahepõllumajanduse seaduse ning taimede paljundamise ja sordikaitse seaduse muutmise seaduse eelnõu arutelu. Maaeluministeeriumist osalevad toiduohutuse osakonna toidu keemilise ja bioloogilise ohutuse büroo peaspetsialist Eda Ernes, taimetervise osakonna juhataja Sigmar Suu ja sama osakonna nõunik Marika Ruberg ning õigusosakonna nõunikud Diana Rammul ja Mari-Liis Kivipõld.

· Põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban esitab Rakveres Aqua SPA konverentsikeskuses Eesti Põllumajandus-ja Kaubanduskoja korraldataval lihafoorumil ettekande Eesti lihasektorist ja selle positsioonist põllumajanduse ja kalanduse üldises strateegias.

Kolmapäev, 11. november

· Põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban esitab Rakveres Aqua SPA konverentsikeskuses Eesti Põllumajandus-ja Kaubanduskoja korraldataval piimafoorumil ettekande Maaeluministeeriumi tulevikuvaadete ja plaanitavate tegevuste kohta piimandusvaldkonnas.

Neljapäev, 12. november

  • Maaeluminister Arvo Aller osaleb Vabariigi Valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel.

  • Kalanduspoliitika ja välissuhete asekantsler Siim Tiidemann osaleb Euroopa biomajanduspoliitika virtuaalfoorumil.

Reede, 13. november

· Maaeluminister Arvo Aller ning põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban osalevad talupäeva konverentsil Pärnus Estonia SPA konverentsikeskuses. Maaeluminister ütleb ürituse tervitussõnad ja Marko Gorban esineb ettekandega põlvkondade vahetuse soodustamisest.Allikas: Maaeluministeeriumi eelinfo


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

LINNUPELETUSPALL
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
TAIMEKAITSE-VAHENDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.