Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
MTÜ Loodusajakiri tähistab 20. sünnipäeva (2021-07-06 08:52:07)


4. juulil sai 20-aastaseks tuntud Eesti loodus- ja teadusajakirjade kirjastaja MTÜ Loodusajakiri. MTÜ lõid 2001. aastal keskkonnaministeerium, keskkonnainvesteeringute keskus ja keskkonnauuringute keskus selleks, et tagada pika ajalooga ajakirjade Eesti Loodus ja Eesti Mets väljaandmise stabiilsus. Kohe pärast asutamist anti MTÜ Eesti keskkonna- ja teadusorganisatsioonide juhtimise alla, nagu Eesti looduskaitse selts, Eesti looduseuurijate selts, Eesti ornitoloogiaühing, Eesti teaduste akadeemia jt. Praegu kuulub MTÜ Loodusajakiri liikmeskonda kümme organisatsiooni.

MTÜ Loodusajakiri on 20 tegutsemisaasta jooksul üllitanud ajakirju Eesti Loodus, Eesti Mets, Horisont ja Loodusesõber ning kord aastas ilmuvat venekeelset kogumikku Gorizontõ Estonii. MTÜ on välja andnud raamatusarjad "Lehed ja tähed" ning "Looduse raamatukogu", Eesti loodushäälte heliplaate ning loonud nutirakendused Teoaabits ja Pilveaabits. Alates 2007. aastast tänini on Kuku raadio eetris järjepidevalt igal nädalal olnud raadiosaade "Loodusajakiri". Samuti korraldab MTÜ igal aastal Eesti Looduse fotovõistlust, mis on Eesti üks suurimaid loodusfotode konkursse. MTÜ Loodusajakirja tegevuse ja väljaannetega saab tutvuda veebilehel www.loodusajakiri.ee.

Sünnipäeva puhul saab kuni 11. juulini meie veebilehe e-poes kõiki ajakirju e-ajakirjana tasuta alla laadida ja lugeda.

Allikas: MTÜ Loodusajakirja pressiteade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

LINNUPELETUSPALL
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
TAIMEKAITSE-VAHENDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.