Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Maagilise kuupäevaga teisipäeval abiellub Tartus tavapärasest rohkem paare (2022-02-18 07:31:17)

Tartu rahvastikutoimingute osakonnas registreeritakse maagilise kuupäevaga teisipäeval, 22.02.2022 tervelt 20 abielu, mida on tavapärasest kümmekond rohkem. Traditsiooniliselt toimub abielu sõlmimine reedeti ja laupäeviti ning suvekuudel.

"Alustame juba kell 10 hommikul ja kuigi soovijaid oleks olnud enamgi, pole meil sel päeval lihtsalt võimalik rohkem inimesi paari panna. 22. veebruaril sõlmitakse 8 abielu pidulikult saalis ja 12 kabinetis. On ainult rõõm, et abielu väärtustatakse," ütles rahvastikutoimingute osakonna juhataja Kristina Aabrams.

Mõned maagilised kuupäevad on abiellujate seas populaarsemad kui teised. Viimasel ajal on nendeks kuupäevadeks olnud ka 21.12.2021 (Tartu rahvastikutoimingute osakonnas sõlmiti 11 abielu) ja 02.02.2022 (8 abielu).

Möödunud aasta oli Tartu linnavalitsuses rekordiline abiellumiste aasta, kui sõlmiti 669 abielu, mis on viimase viie aasta suurim arv. Näiteks üle-eelmisel, 2020. aastal oli see arv 551.

Abiellujaid oodatakse Tiigi tänava maja pidulikku saali, mis läbis möödunud sügisel uuenduskuuri ja mõningased täiendused on ees ootamas ka sel aastal.
 
Allikas: Tartu uudised

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

LINNUPELETUSPALL
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
TAIMEKAITSE-VAHENDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.