Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Sel nädalal oodatakse huvilisi ahjukütmise koolitusele Tartus (2022-12-14 08:18:19)

Tartu linn ja MTÜ Eesti Pottsepad korraldavad tasuta koolitusi õigetest ahjukütmise võtetest. Kuna novembris toimunud koolitused osutusid väga populaarseteks, siis korraldatakse kaks koolitust ka detsembrikuus.

Koolitused toimuvad N 15.12 kell 17:30 ja L 17.12 kell 11:00 Tähe 127e õppeklassis ning seda viivad läbi Mati Malm, Tanel Määr ja Paul Pääso (kõik 5. taseme pottseppmeistrid).

Koolitusel õpetatakse õigeid kütmisvõtteid, mis aitavad säästa küttepuid ja hoida puhtamana linna õhku ning jagatakse kasulikke nõuandeid kütteseadmete hooldamiseks

Koolitusel käsitletavad teemad: küttepuude valik ja puude niiskuse mõju kütmisele; erinevad kütteseadmete tüübid; õhuvarustus hoonetes; keskkonnasõbralik kütmine - mida ei tohi koldesse panna; õiged ahjukütmise võtted - kui palju ja kuidas puid ahju paigutada; tuleohutus kütmisel; kütteseadme seisukorra hindamine, nõuded hooldusele, kui tihti tuleb puhastada kollet ja lõõre; kes võib tahkekütteseadmeid ehitada; millal kutsuda korstnapühkija ja kes tohib korstnapühkimise teenust osutada. Koolituse käigus toimub ka praktiline ahju kütmine. Koolitus kestab 4 tundi.

Koolitusele saab registreeruda siin ja telefonil 529 9193Allikas: Tartu uudised


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

LINNUPELETUSPALL
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
TAIMEKAITSE-VAHENDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.